Lucyna Wieczorek

Trenerka umiejętności interpersonalnych, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Absolwentka Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.

Od ponad 15 lat tworzy lub współtworzy projekty dla kobiet  (Dojrzewalnia Róż, Progressteron), dla małych firm, dla zespołów i liderów/liderek oraz kompleksowy proces kształcenia trenerów komunikacji opartej na empatii wg standardu PTP. Pracuje z grupami i z zespołami, wspierając je we współpracy i w zwiększaniu efektywności komunikacji poprzez facylitowane procesy oraz trenowanie umiejętności z empatycznej komunikacji.

Wykładowczyni studiów podyplomowych SPWS w Poznaniu : Komunikacja w organizacji oparta na empatii.

Autorka książki o empatii wobec siebie i wobec innych “Nie mów przepraszam, nie mów kocham”, wyd. Czarna Owca, 2013.

Zwierzęta traktuje jak czujące istoty. Uwielbia krowy uciekinierki i koty.

W projekcie Dojrzewalnia Liderek, jest opiekunką merytoryczną treningów budowania siebie i relacji. Prowadzi wybrane treningi oraz zaprasza do poprowadzenia pozostałych, trenerki rekomendowane przez PTP, ekspertki w danych tematach.

Mama nastolatki.

Magda Przybysz

Absolwentka Psychologii Stosowanej UJ w Krakowie, a także kursu Leadership Development Intensive prowadzonego przez Johna Scherer’a. Trenerka Neurolingwistycznego Programowania. Obecnie w trakcie cyklu szkoleń z Body Mind Centering.

Współkierowniczka i wykładowczyni studiów podyplomowych SPWS w Poznaniu : Komunikacja w organizacji oparta na empatii. Wykładowczyni na wydziale Sztuk Społecznych na IKP UW w Warszawie.

Choreografka i performerka. Stypendystka Ministra Kultury w dziedzinie Taniec, Solo Projekt, beneficjentka programów Instytutu Muzyki I Tańca Realizuje projekty artystyczne z zakresu współczesnej choreografii oraz performatyki. Związana z  grupą artystyczną HOTELOKO movement makers. Kuratorka program animacyjnego dla dzieci w Centrum Sztuki Tańca w Warszawie.

 Autorka książki “Kalejdoskop mocy”, w której dzieli się praktycznymi ćwiczeniami ułatwiającymi realizację celów i marzeń.

Regularnie pisze artykuły na stronie www.szkolatrenerowempatii.pl dotyczące najnowszych badań w psychologii.

Konsultantka i trenerka biznesowa. Tworzy autorskie programy team buildingowe: inteligentne projekty i wydarzenia edukacyjno-artystyczne. Specjalizuje się w metodach radzenia sobie ze stresem.

W wolnych chwilach gra w zespole rockowym na gitarze elektrycznej oraz podróżuje z bliskimi i przyjaciółmi w odległe zakątki świata.

Obecnie pracuje nad książką o tańcu współczesnym „Dzienniki choreograficzne”, realizowaną w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ewa Tyralik-Kulpa

Trenerka umiejętności psychospołecznych, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, na stałe związana ze Szkołą Komunikacji Opartej Na Empatii.

Wykładowczyni studiów podyplomowych SPWS w Poznaniu : Komunikacja w organizacji oparta na empatii. Na Uniwersytecie Warszawskim prowadzi zajęcia z empatycznej komunikacji ze studentami pedagogiki.

Napisała praktyczny poradnik o dogadywaniu się: “Ewka, co cię ugryzło, jak się zrozumieć i porozumieć” (ewatyralik.com).

Wraz z Izą Kaźmierczak tworzy serwis edukacyjny o budowaniu zdrowych relacji z pieniędzmi JestemBogata.pl.

Mentorka kobiet, które chcą zbudować własną firmę. Wspiera w budowaniu marki i wycenianiu usług oraz w budowaniu strategii ich promocji i sprzedaży.

Przez kilka lat zarządzała ogólnopolskim rozwojowym festiwalem dla kobiet PROGRESSteron (dotychczas udział w nim wzięło ponad 80 000 kobiet). Z doświadczenia – eks-korporatka (dyrektor wydawnicza G+J Polska), właścicielka agencji PR, obecnie dyrektorka do spraw projektów dofinansowywanych Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii.

Mama dwóch córek.

  Chcesz nas lepiej poznać?

 Przeczytaj nasze książki.